![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/410159088_773450828128201_7800825064291816038_n-1024x768.jpg)
День прав людини установлюється з метою утвердження і забезпечення прав і свобод людини, що є головним обов’язком держави, посилення консолідації українського суспільства.
У шкільній бібліотеці оформлено інформаційний стенд “Ти маєш право та обов’язки”.
Адже забезпечення прав людини, визначених у Загальній декларації прав людини, є основою для демократичного розвитку України та відстоюється Збройними Силами України та усім українським суспільством під час відсічі російській агресії.