![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2024/01/410128606_773448271461790_8455207094664803837_n-1024x768.jpg)
Чемні та виховані учні нашої гімназії, добрі, відкриті та завжди готові прийти на допомогу. Тому помічник Святого Миколая прийшов привітати їх і в школі!
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГІМНАЗІЯ "ЕРУДИТ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Цей сайт створено для наших учнів, їх батьків, гостей та друзів школи.
Учні #ЕРУДИТ_КР стали справжніми помічниками Святого Миколая. Долучилися до челенджу, ініційованого Міським учнівським парламентом “Миколайчики-захисникам і захисницям, Миколайчики- воїнам», зібрали різноманітні смаколики та подарували військовим Читати далі …
Дякуємо за кожен новий день, за можливість жити, навчатися, працювати, мріяти!Дякуємо за сміливість, відвагу та мужність, за оборону та захист рідної країни. Дякуємо! Бережіть себе Читати далі …