![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2023/10/395826169_748621580611126_4105955509745856217_n-1024x768.jpg)
Учні 2-А класу #ЕРУДИТ_КР долучилися до відзначення Дня української писемності та мови – читали та переписували текст про рідну мову та нагородили найуважніших знавців української мови
Об’єднані – непереможні!
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГІМНАЗІЯ "ЕРУДИТ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Цей сайт створено для наших учнів, їх батьків, гостей та друзів школи.
Учні 2-А класу #ЕРУДИТ_КР долучилися до відзначення Дня української писемності та мови – читали та переписували текст про рідну мову та нагородили найуважніших знавців української мови
Об’єднані – непереможні!