![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2023/05/344751336_1174574726658250_6003291966325616434_n-1.jpg)
Вітаємо збірну команду хлопців #ЕРУДИТ_КР молодшої вікової групи у складі:
Пислиці Олександра, 5-В, Міллера Нікіти, 5-А, Хромочкіна Кирила, 4-В, Зеленого Івана, 4-А, Брюнцова Єгора, 4-Б, Артеменка Нікіти, 5-Б, Ракаміна Дмитра, 4-А, Михайліченка Івана, 5-Б із зайнятим ІІ місцем у міських змаганнях з футболу “Шкіряний м’яч”
Бажаємо нових перемог, впевнених передач, влучних пробивань та потужних голів! Примножуйте славу нашої гімназії та України!