![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2023/02/20230215_120542-1024x576.jpg)
Тренінг “Емпатія – ключ до гармонійного спілкування” провела психолог #ЕРУДИТ_КР Винничук Т.В. для педагогів гімназії.
Елементи арт-терапії, вправи на розвиток вміння відчувати настрій та почуття іншої людини, діагностика розвитку рівня емпатії – все для того, щоб краще пізнати себе та колег.
Нагадування від психолога: необхідно завжди бути в ресурсі, щодня робити щось для себе, те, що підбадьорює, допомагає відновитися та відкрити друге дихання.
Нагадування від психолога: необхідно завжди бути в ресурсі, щодня робити щось для себе, те, що підбадьорює, допомагає відновитися та відкрити друге дихання.