![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2023/02/FB_IMG_1677021461213.jpg)
Інтегрований позакласний захід з англійської та німецької мови для учнів 6-В класу #ЕРУДИТ_КР (вчителі Шевченко О.А., Мікеладзе В.В.)🤗Підживлений інтерес, бажання співпраці, групова робота, інтелектуально-розважальні завдання та гарантований гарний настрій всіх присутніх😍🤩
Для розуму немає перешкод, крім тих, які ми самі собі створюємо.😉
Для розуму немає перешкод, крім тих, які ми самі собі створюємо.😉