![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/314496537_520264410113512_3310944469812757328_n.jpg)
У четвер в рамках Тижня мови та писемності Лариса Миколаївна Жарська та Наталія Іванівна Боцула організували та провели круглий стіл “Бути патріотом модно чи необхідно?” для учнів 11-х класів та педагогів #ЕРУДИТ_КР
Бути патріотом означає набагато більше, ніж може здатися на перший погляд, це глибоке та багатогранне поняття
Бути патріотом в наш час просто необхідно, адже саме зараз на передовій та в тилу, на всіх фронтах: військовому, інформаційному, освітньому, культурному та інших – ми, українці, творимо нову історію, відстоюємо нашу незалежність і державність.
Бо якщо не ми, то хто?!
![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/315402562_520264726780147_2611586687998194797_n-1024x576.jpg)
![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2022/11/315412366_520264873446799_4549869862607850106_n-1024x576.jpg)