![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2022/10/311445429_492142596259027_2931032753513679700_n.jpg)
Щоб вести людей за собою, йди за ними.
Тиждень лідерства в #ЕРУДИТ_КР розпочався з тренінгу педагога-організатора Марченко К.С. для представників учнівського самоврядування та визначення пріоритетних напрямків їх роботи у жовтні.
У п’ятницю цікавим завершенням Тижня стала освітньо-розважальна гра для учнів 5-Б та 11-А класів.
П’ятикласники мали чудову можливість поспостерігати за злагодженою командною роботою одинадцятикласників та перейняти в них естафету лідерства, прагнення до успіху, вмотивованості, наполегливості, цілеспрямованості та працелюбності.
Лідерство та навчання необхідні одне одному.