![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2022/10/зображення_viber_2022-10-17_02-29-00-312-1024x987.jpg)
З 17 по 21 жовтня 2022 року освітній процес в #ЕРУДИТ_КР продовжує здійснюватися в онлайн-режимі з використанням технологій дистанційного навчання 👩🏻💻 Бережіть себе!💙💛
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ГІМНАЗІЯ "ЕРУДИТ" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Цей сайт створено для наших учнів, їх батьків, гостей та друзів школи.
Зі святом, вільні, хоробрі, мужні, незламні, сміливі українці, що на передовій долають ворога, оберігають рідну землю! Дякуємо, що завдяки вам наше життя триває! І хай Читати далі …