![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220905_101541-1024x576.jpg)
Незважаючи на сумні, тривожні часи, гімназія “Ерудит” знову відчиняє двері та запрошує своїх учнів.
До нас завітали шкільні офіцери поліції та пригадали разом з учнями основи безпечної поведінки на вулиці, вдома і в школі. А також наголосили про необхідність бути обережними та особливо турбуватися про свою безпеку під час війни. Наш активний, продуктивний вересень триває! Будьте обережні, бережіть себе!
![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2022/09/InCollage_20220923_103416399-1024x1024.jpg)