![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2022/06/WhatsApp-Image-2022-06-02-at-14.12.46-1024x478.jpeg)
Вихованці гуртків декоративно-ужиткового мистецтва взяли участь у святкуванні Міжнародного дня захисту дітей , який відбувся 1 червня 2022 року на Театральній площі міста.
В рамках заходу, діти, зі своїм керівником Бордюговою Лілією Миколаївною, насолоджувались участю у майстер-класах, розважальних та ігрових програмах. Святкова атмосфера, чудовий настрій, позитивні емоції – все це надовго залишиться у пам’яті дітей.