![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2022/06/0-02-0a-b2ecbc08a8f799c4e6d7fd04979589fff11fb8960e799ce320790031bc53cb62_53c43b1cd696a5d7-461x1024.jpg)
В рамках свята останнього дзвоника радісного й сумного водночас, за участі директора Шарова Юрія Михайловича було проведено Урок зрілості, на тему «Стихії шкільного життя» метою якого є закріплення моральних ідеалів особистого учня. Вміння активізувати пройдений шлях, бачити власні досягнення, розвивати життєві потреби у знаннях, самоосвіті, виховувати повагу до батьків, учителів, родини.
Юрій Михайлович Шаров привітав випускників та їх батьків зі святом та зазначив, що останній дзвоник це початок дороги у нове, доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір та відповідати за свої вчинки.
Класний керівник Іщенко Наталія Анатоліївна вміло провела урок зрілості, де в святково прикрашеній залі зустрічала дітей та їх батьків, та провела останній урок для своїх випускників 11-ого класу на тему «Стихія шкільного життя», де ці діти, які нещодавно були маленькими, йдуть у вирій життєвої долі.