![](http://www.nvo19.in.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG-c642e89656ac7832070d77ba7bc0e5ff-V-1024x768.jpg)
27 листопада соціально-психологічною службою був проведений тренінг для педагогів “Конфлікти в шкільному середовищі”.
Під час тренінгу вчителі ділились власним досвідом у вирішенні конфліктів, активно та успішно співпрацювали один з одним, креативно підходили до виконання завдань.
Учасники тренінгу були у піднесеному настрої та отримали позитивні емоції. Отже, успішна співпраця соціально-психологічної служби з вчителями – запорука комфорту в шкільному колективі.